Cel

Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie idealnego partnera, którego minąłeś po drodze w pośpiechu codziennego życia. Poszukajmy razem.

Jesteśmy biurem matrymonialnym i nie tylko.....
Szukamy i znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego partnera, wystarczy, ze nam na to pozwolisz i zaufasz....

Opinie o nas :

Oferty

Poniższe oferty są przykładowe, umieszczane losowo lub na wyraźne życzenie klienta.

Każda przedstawiana  oferta jest dopasowywana indywidualnie.

Wybitnie inteligentny i wykształcony, szuka kobiety w wieku od 34 do 49

.J.estem niewysoki i szczupły jestem również niepełnosprawny chociaż radze sobie z zadaniami z którymi nie radzą sobie często pełnosprawne osoby:)np Trenuję sztuki walki i ratuje ludzkie życie zawodowo, wykładam na wyższej uczelni.

Szukam odważnej kobiety, która zechce wypić ze mną kawę. 

PS Nie szukam opiekunki, to ja moge zaopiekowac sie Tobą, jesli zechcesz.

Adam/42/ 168/brunet

Optymistycznie nastawiona do życia, pełna entuzjazmu i energii, dowcipna, poukładana, wolna i niezależna szuka partnera z temperamentem i poczuciem humoru

Kasia/45/szczupła/kobieca/rude

Lubie turystyke i żeglarstwo, szukam kobietu do 60 lat o podobnych zainteresowaniach.

Kazik 68 lat 176 cm/normalna/ siwe

Mam 33 lata 176 cm, jestem bardzo wykształcona i w tym problem, mężczyźni widzą we mnie modelkę a nie kobietę -naukowca.. Szukam miłości, pana do 40 roku życia bez dzieci, kawalera wzrost minimum 185cm. Wykształcenie wyższe mile widziane

...biznesmen lat 60, wdowiec. mam juz dosyc pogoni za pieniędzmi, teraz pragnę zwiedzać świat, szukam partnerki, która ma podobne pragnienia 

Jestem lekarzem o nietypowej specjalizacji jak na kobietę. Nie lubię mówić o sobie i w ogóle nie lubię za dużo mówić :) wolę działać...

(Asia 42 lata, 170 cm 64 kg, panna)

...jestem nauczycielką, kocham swoją prace i mojego syna, jestem ciepłą i spokojną osobą, chcę stworzyć ognisko domowe z osobą kulturalną i na poziomie, marzę o rozmowach przy kominku o sztuce, muzyce i codziennym życiu

(Aga 38lat, 170 cm, 75 kg)

...mam 45 lat kocham konie, wies i spokoj. pracuje jako projektantk szukam towarzysza o podobnych zainteresowaniach ..

Basia 165 cm 58kg brunetka

..jestem spontaniczna, uczuciowa, bardzo wrażliwa, towarzyska ... (Asia 31,170, blond, niebieskie)
 

...Mam wiele zainteresowań, bardzo lubię podróżować i planować wyjazdy, lubię zwierzęta i naturę... (Marta 35, 155,szatynka, zielone)
 

...Dzika wariatka ;)lubię tańczyć, lubię sport i aktywność na świezym powietrzu,mam niesporzytą energię... (Kasia 32, 170, brunetka, brązowe)
 

...Cierpliwa i tolerancyjna, może nawet za bardzo. Duże poczucie humoru i wrodzony optymizm pomagają mi w życiu... (Ania 46, 160, blond,niebieskie)
 

...jestem normalna, ciepła, kobieca, romantyczna, pogodna, aktywna, lubię poznawać świat, jestem otwarta i przyjaźnie nastawiona do ludzi, młoda duchem, (Krystyna 61, 160, jasne, niebieskie)


 

Pani skorpion, lojalna, wierna, w wolnym czasie dom ogarnie o ogród zadba i jeszcze coś ugotuje. Mówi o sobie , ze jest zwyczajna, czy nie tego szukają panowie?

(Daria 45lat szczupla,panna)

36 letni, wykształcony, anglojęzyczny menadżer, Polak z urodzenia pozna swoją miłość.
(Zna język polsk (183/95)

...jestem człowiekiem konkretnym i pracowitym to koniecznie zeby ogarnąc posiadłość, szukam mojej księzniczki, ale nie z zachowania :) która bedzie mnie wspierać codziennie.

Jasiek 60, 183cm,90kg

Jestem  spokojnym człowiekiem, na którym można polegać. Jestem po rozwodzie mam dom i dużego, przyjaznego owczarka. Szukam pani, która lubi żeglować i jeździć na nartach. Jestem troche nieśmiały...(Adam 45,175, łysawy szatyn )


 

...sympatyczny optymista, podobno przystojny, lubiany w towarzystwie, wyrozumiały, pracuje w systemie 3 tygodnie/tydzień. Oddam Ci serce, jeśli będziesz potrafiła czekać na mnie gdy jestem w podróży... (Jan 37,183,szatyn, niebieskie)
 

...Wysportowany, przystojny, wykonujący niebezpieczny zawód. Lubię sport i adrenaline... (Kamil 38,186, brunet, zielone)


 

...Oaza spokoju, bez uciążliwych nałogów, lubiący chodzić czasami własnymi ścieżkami, jeśli lubisz koty , polubisz i mnie ;)... (Michał 34, 172,szatyn, niebieskie)


 

...Emeryt, lubiący sport i podróże, miły, bez nałogów...

( Stanisław 66, 178, brak, niebieskie)