Metamorfoza

Pakiet METAMORFOZA to pakiet przemiany.

Zaproponujemy Ci około 10 godzin zabiegów, konsultacji oraz warsztatów, podczas których możesz dowiedzieć się na przykład:

Jak stać się zrelaksowaną, pewną siebie i atrakcyjną osobą.

Weźmiesz udział w warsztatach, podczas których dowiesz się min jak idealnie pielęgnować cerę, jak wykonać perfekcyjny makijaż, jak dbać o zdrowy wygląd i zdrowo się odżywiać.

Możesz spotkać się ze stylistką, która podpowie jak się ubierać. Spotkacie się w Galerii Handlowej i dobierzecie odpowiednie dla Ciebie stylizacje.

Będziesz uczestniczyć w spotkaniach z psychologiem, podczas których nauczysz się skupiać na samorealizacji oraz podniesiesz własną samoocenę, jeśli będziesz tego potrzebować.

Ponadto możemy zaproponować Ci  relaksujący masaż dźwiękami mis tybetańskich, dzięki któremu poczujesz głębokie  odprężenie oraz oczyszczenie. 

Możesz też uczestniczyć w warsztatach Akademii Wina, dzięki którym zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci zabłysnąć w towarzystwie.

Jeśli zechcesz, możesz wszystkie vouchery poświęcić na serie masaży KOBIDO, zwanych też niechirurgicznym liftingiem twarzy.

Wszystkie opcje są ruchome i uzależnione od Twoich oczekiwać i opinii eksperta, który poinformuje Cię podczas konsultacji, jaką metamorfozę zaleca.

Cena pakietu METAMORFOZA - 2499 pln.

Czas realizacji minimum 7 dni, ilość godzin w Pakiecie ok 10

Rodzaj usług w pakiecie zostanie ustalona po konsultacji.

Pakiet Metamorfoza&Love- 2950 pln LoveVip - 3200 pln

Makijaż i pielęgnacja twarzy
Aleksandra +48509550919

Wykonanie makijażu wraz z omówieniem typu urody, Dobór odpowiednich do typu cery kosmetyków oraz praktyczne porady makijażystki.

Warsztat z zabiegiem ,,właściwa pielęgnacja twarzy"

Twoja Osobista Stylistka

 

Dorota +48506962715

Aktywny wykład  na temat własnego stylu oraz praktyczne podpowiedzi dotyczące  doboru elementów stroju jak również omówienie typowych wpadek wizerunkowych.Analiza szafy, 

Dwie godziny w ulubionym Centrum Handlowym, minimum 3 stylizacje ze zdjęciami

  

 

www.psychodietetykreda.wixsite.com/coach

Warsztaty Wellness/ spotkanie z psychodietetykiem - zdrowe i aktywne życie - konsultacje na temat odżywiania.

Pomiary i analiza składu ciała dla każdej pani z propozycją programu  odżywianie  lub odchudzanie.

KOBIDO- lifting twarzy

www.tilottama.pl

Odkryj sekret naturalnej urody Japonek. OdkryjJapoński masaż twarzy KOBIDO, który jest w stanie zdziałać cuda w absolutnie naturalny sposób

kobido
Sesja zdjeciowa 
Sesja z naszym firmowym fotografem. 

Spotkanie z psychologiem

katarzynakrakowska.weebly.com

Proponujemy Ci spotkanie prowadzone przed doświadczonego psychologa. Prowadzący pomoże Wam odnaleźć siebie: cudowną, silną osobę, którą jesteś! Pokaże Ci, jak spojrzeć na siebie przez okno JOHARI i określić poziom swojej inteligencji emocjonalnej, To konieczne,aby zrozumieć, w jaki sposób wpływa ona na Twoje sukcesy osobiste i zawodowe, na relacje z partnerem. Psycholog pomoże Ci: wydobyć wewnętrzną siłę, która w Tobie drzemie (choć czasami przykryta jest przez Twoje własne ograniczenia).Ustalić lub potwierdzić priorytety w Twoim życiu. Jeśli czujesz taką potrzebę, odkryć Twój wewnętrzny i zewnętrzny potencjał – czy wszystko już o sobie wiesz? Razem poszukacie blokad, jeśli podejrzewasz, że mogą istnieć i powodować, że boisz się zmian w życiu.

psycholog przemiana

Głęboki relaks- Leczniczy Masaż Dźwiękami Mis Tybetańskich

www.taniecradosci.pl

Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach mis grających, pozwoli Ci zatrzymać się w codziennym zabieganiu, odprężyć się i zdystansować do tego, co Cię otacza.

To okazja, by dotrzeć do Centrum Siły w sobie. Wzmocnić pewność siebie i poczucie własnej wartości,- przywrócić wiarę we własną atrakcyjność i przede wszystkim otworzyć się na nowe doświadczenia i znajomości.

 Biuro Matrymonialne LoveZnajdźMiłość

T: +48 605 745 993     

Trójmiasto, Gdynia, Sopot, Gdańsk

  • Biuro Matrymonialne LoveZnajdźMiłość
  • Instagram Social Icon
Portret